Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Typ nářadí

REMS Turbo Cu-INOX Super-Pack + ZDARMA pilový Kotouč a podstavec

REMS REMS Turbo Cu-INOX Super-Pack + ZDARMA pilový Kotouč a podstavec
REMS REMS Turbo Cu-INOX Super-Pack + ZDARMA pilový Kotouč a podstavec

REMS REMS Turbo Cu-INOX Super-Pack + ZDARMA pilový Kotouč a podstavec

Objednací kód: sme-849X01
Obsahuje: Kotoučová pila Turbo Cu-INOX; klíč s očkem; šestihranný klíč; Zdarma pilový kotouč a podstavec
Cena bez DPH:32991 Kč
Cena s DPH 21%:39919 Kč
Dostupnost: 3 dny

Při objednávce nad 3 000,- Kč bez DPH je doprava zdarma.

Výrobce: REMS

Kompaktní, přenosná kotoučová pila na trubky na kolmé a rychlé řezání prakticky bez otřepů. Ideální na nerezové ocelové trubky a měděné trubky systému s lisovanými tvarovkami. Na stavbu i do dílny.

Nerezové ocelové trubky, měděné trubky a jíné materiály: Ø ≤ 76 mm
REMS Pilový kotouč Ø 225mm

Ideální pro systémy s lisovanými tvarovkamiOdpovídá požadavkům:Suché řezání, nedochází proto k poškození O-kroužku mazivem. Minimum otřepů díky paralelnímu svěráku. Optimální řezná rychlost zabraňuje deformaci přehrážím materiálu, z kterého je trubka vyrobená.
KonstrukceKompaktní,robustní, vhodná na použití na stavbách. Malé rozměry. Praktická, lehce přenosná, váží jen 17 kg. Lehké řezání díky výhodnému účinku páky. Rychlá výměna pilového kotouče. Přesné řezání na rozměr. Označení úrovně pilového kotouče na ochranném krytu pilového kotouče. Připojení k pohonu vnějšího-/vnitřního odhrotovače trubek REMS REG 10–54 E. Univerzální paralelní svěrákRobustní, lehce ovladatelný univerzální paralelní svěrák na řezání téměř bez otřepů. Oba konce trubky zůstávají při řezání pěvně sevřené. Jednoduché, pevné s sevření i tenkostěnných trubek pomocí vertikálně nakloněných spodních tažných čelistí. Pro obě dvě strany svěráku jen jedno stabilní upínací vřeteno s dostatečně dimenzovanou upínací pákou pro rovnoměrné, pevné sevření materiálu, dosáhnutého minimální silou.
PohonRobustní,v jehlových a kuličkových ložiscích precizně uložené převody, nevyžadující žádnou údržbu. Osvědčený univerzální motor, 500 W. Se silným tahem, např. nerezovou ocelovou trubkou Ø 22 mm jen za 4 s. Ideální počet otáček 60 ¹/min pro optimální řeznou rychlost a klidné řezání. REMS pilové kotoučeNemecká špičková kvalita.Výkonovým hodnotám REMS Turbo Cu-INOX na řezání nerezových ocelových trubek přizpůsobený REMS pilový kotouč na kovy HSS 225×2×32, 220 zubů. Speciálně jemné ozubený. kalený a broušený. Pro lehké a přesné řezání. Dlouhá životnost. REMS pilový kotouč na kovy HSS-E (legovaný kobaltom) 225×2×32, 220 zubů, pro ještě delší životnost.
Vnější-/Vnitřní odhrotovač trubekVnějšá-/vnitřní odhrotovač trubek REMS REG 10–54 E na trubky Ø 10–54 mm, Ø ½– 2⅛", pro elektrický pohon kotoučovou pilou na trubky REMS Turbo Cu-INOX. Podpěra materiálu REMS Herkules

Technické údaje