Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Typ nářadí

REMS Power-Press XL ACC basic-pack

REMS Power-Press XL ACC basic-pack
REMS Power-Press XL ACC basic-pack

REMS 579010 R220 Power-Press XL ACC basic-pack

Objednací kód: sme-579010
Balenie obsahuje: Elektrohydraulický radiálny lis Power-Press XL ACC; prepravnú bedňu
Cena bez DPH:60667 Kč
Cena s DPH 21%:73407 Kč
Dostupnost: 3 dny

Při objednávce nad 3 000,- Kč bez DPH je doprava zdarma.

Výrobce: REMS

Lisování do Ø 110 mm v jen jedné pracovní operaci.
Super rychlé, např. Geberit Mapress EDELSTAHL Ø 108 mm jen za 15 s.

Elektrohydraulický radiální lis s nuceným chodem k výrobě lisovaných spojení Ø 10 – 108 (110) mm, Ø ⅜ – 4".K pohonu REMS lisovacích kleští/lisovacích kroužků/lisovacích kroužků XL a vhodných lisovacích kleští/lisovacích kroužků jiných výrobců. Také pro Geberit Mapress C-STAHL, EDELSTAHL, KUPFER v instalaci pitné vody a topení do Ø 108 mm. Otočné uchycení lisovacích kleští s automatikým zajištěním. Kompletní sortiment REMS lisovacích kleští/lisovacích kroužků/lisovacích kroužků XL pro všechny běžné systémy s lisovanými tvarovkami.

REMS lisovací kroužky XL (PR-3S)
např. pro systémy s lisovanými tvarovkami Geberit Mapress C-STAHL, EDELSTAHL, KUPFER v instalaci pitné vody a topení Ø 64,0 – 108,0 mm. Vysoce zatížitelné lisovací kroužky XL (PR-3S) a mezikleště Z6 XL z kované a zvláště tvrzené speciální oceli. Lisovací obrysy REMS lisovacích kroužků XL (PR-3S) jsou specifické pro daný systém a odpovídají lisovacím obrysům příslušných systémů s lisovanými tvarovkami. díky tomu bezvadné, systému odpovídající, bezpečné lisování.
Nejširší sortiment lisovacích kleští v naší nabídce. Pomůžeme vám s výběrem nejvhodnější lisovacích kleští pro efektivní práci.
Získejte nabídku šitou na míru.

Technické údaje