Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Typ nářadí

REMS Lisovací čelist Mini V 35

REMS Lisovací čelist Mini V 35
REMS Lisovací čelist Mini V 35

REMS 578604 Lisovací čelist Mini V 35

Objednací kód: sme-578604
Cena bez DPH:2807 Kč
Cena s DPH 21%:3396 Kč
Dostupnost: 3 dny

Při objednávce nad 3 000,- Kč bez DPH je doprava zdarma.

Výrobce: REMS

Lisovací čelisti REMS MINI Vysocezatížitelné lisovací kleště / lisovací kroužky z kované a zvlášť kalené speciální ocele. Lisovací obrysy REMS lisovacích kleští / lisovacích kroužků jsou specifické pro daný systém a odpovídají lisovacím obrysům příslušných systémů s lisovanými tvarovkami. Díky tomu perfektní, bezpečné, systémově komfortní lisování. Lisovací čelisti lisovacích kleští / lisovacích kroužků s precizně vypracovaným a strojově přesně zaobleným lisovacím obrysem. Díky tomu významné nižší výrobní tolerance jako u jen litého lisovacího obrysu.
Pohon prostřednictvím všech radiálních lisů REMS (kromě REMS Mini-Press ACC) a vhodnými radiálními lisy jiných výrobců.

Vyberte si Vaše lisovací kleště MINI/ lisovací kroužky sami !Vyhledejte požadovaný systém s lisovanými tvarovkami v a zvolte Vámi požadovanou velikost lisovacích kleští / kroužků. Povšimněte si, že systémy s lisovanými tvarovkami pro instalace plynu mohou být lisované jen v tabulce se žlutým podkladem označenými lisovacími kleštěmi / kroužkami REMS.
Zpětné dosledování podle EN 1775:2007REMS lisovací kleště /kroužky MINI s lisovacím obrysem M, V, SA, B, RN a UPa mají vždy vytvořené specifické značení v lisovacím obrysu, které po ukončení lisovacího cyklu zanechá trvalý otisk přímo na lisované tvarovce. Toto umožňuje uživateli také po ukončení lisování zkontrolovat, jestli byly po vytvoření lisovaného spoje použité vhodné lisovací kleště. Tímto zpětným dosledováním splňuje REMS doporučené evropské normy EN 1775:2007 pro instalace lisovaných systémů na plyn.

Technické údaje