Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Typ nářadí

REMS Akku-Ex-Press Cu ACC Basic-Pack

REMS Akku-Ex-Press Cu ACC Basic-Pack
REMS Akku-Ex-Press Cu ACC Basic-Pack

REMS Akku-Ex-Press Cu ACC Basic-Pack

Objednací kód: sme-575016
obsahuje: akumulátorový rozšiřovač trubek; Akumulátor Li-Ion 14,4 V, 1,5 Ah; nabíječku Li-Ion / Ni-Cd 230 V, bez rozšiřovacích hlav; pevný kufr z ocelového plechu
Cena bez DPH:30351 Kč
Cena s DPH 21%:36725 Kč
Dostupnost: 3 dny

Při objednávce nad 3 000,- Kč bez DPH je doprava zdarma.

Výrobce: REMS
Kompaktní, snadno ovladatelné elektrické nářadí na rychlé, jednoduché rozšiřování a kalibraci trubek pro instalaci trubek bez fitinků. Technologie Li-Ion. Pro akumulátorový a síťový provoz.
  • Měkké měděné trubky s ≤ 1,5 mm: Ø 8 - 42 mm, Ø ⅜ - 1⅛ "
  • Měkké hliníkové trubky, měkké ocelové trubky s ≤ 1,2mm: Ø 8 - 42 mm, Ø ⅜ - 1⅛ "
  • Měkké nerezové ocelové trubky s ≤ 1 mm: Ø 8 - 42 mm, Ø ⅜ - 1⅛ "
Přednost v úspoře nákladů Instalace trubek bez fitinků. Žádné náklady na tvarovky, skladování, obstarávaní. Šetříte spájená místa, pájkovací materiál a pracovní čas. Ze zbytků trubek můžete vyrobit objímky. Rozšiřovací hlavy pro všechny běžné systémy Rychle vyměnitelné. Díky extra dlouhým segmentům extra dlouhé objímky prero bezchybné spojení trubek podle DVGW. Osazení na rozšiřovací hlavě speciálně pro kalibraci konců trubek, které nejsou kruhové. Konstrukce Superlehký, supermalý, super padnoucí do ruky. Pohonná jednotka s akumulátorem jen 2,3 kg. Pohonná jednotka s lisovací hlavou je jen 30 cm dlouhá. Proto je všude použitelná, volně z ruky, nad hlavou, na úzkých místech. Optimální rozdělení hmotnosti pro ovládání jednou rukou. Ergonomicky vytvořený kryt s prohlubněmi pro uchopení. Pro akumulátorový a síťový provoz. Elektronická kontrola stavu nabití s ochranou proti úplnému vybití a ukazatelem stavu nabití s 2-barevnými LED. Kuželový rozšiřovací trn (úhel kuželu 18 °) pro rovnoměrné rozšiřování v ose. Dlouhé vedení trnu, zpětný chod trnu zajištěný tlačnou prožinou. Pohon Vysoká rozšiřovací síla na bleskové, bezchybné rozšiřování. Výkonný elektrohydraulický pohon s automatickým zpětným chodem (ACC), s výkonným akumulátorovým motorem s vysokou tažnou silou 14,4 V, 420 W výkonu, robustní planetovou převodovkou, mimoosým pístovým čerpadlem a kompaktním vysokovýkonným hydraulickým systémem. Bezpečnostní spínač. Akumulátorový nebo síťový provoz Akumulátory Li-Ion 14,4 V s kapacitou 1,65, 2,2 nebo 3,5 Ah. Vysoko výkonné a lehké. O 20% rychlejší ao 30% lehčí než u Ni-Cd 12 V. Velká hustota energie pro o cca. 50% více rozšíření než u Ni-Cd 12 V. Ochrana proti přehřátí a přebití kontrolou teploty (NTC). Rychlonabíječka pro krátkou dobu nabíjení. Žádný paměťový efekt pro maximální výkon akumulátoru. Zdroj napětí Li-Ion 230 V pro síťový provz místo akumulátoru Li-Ion 14,4 V jako příslušenství.

Technické údaje