Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Typ nářadí

REMS Akku - press ACC power edition elektrické lisovací kleště

REMS Akku - press ACC power edition elektrické lisovací kleště
REMS Akku - press ACC power edition elektrické lisovací kleště

REMS 571015 R220 Akku - press ACC power edition elektrické lisovací kleště

Objednací kód: sme-571015
Stroj v plechovém kufru
Cena bez DPH:30175 Kč
Cena s DPH 21%:36512 Kč
Dostupnost: 3 dny

Při objednávce nad 3 000,- Kč bez DPH je doprava zdarma.

Výrobce: REMS

Univerzální dobře do ruky padnoucí lisovačka s zpětným chodem pro lisování všech běžných systémů s lisovacími tvarovkami. Lisované spoje od 10 do 108mm. Kompletní sortiment REMS lisovacích čelistí a lisovacích kroužků možno dodat.
Elektrohydraulický radiální lis s automatickým zpětným chodem po ukončeném lisovacím cyklu (nucený chod), na výrobu lisovaných spojů Ø 10 - 108 mm, Ø ⅜ 4". K pohonu lisovacích kleští / lisovacích kroužků REMS a vhodných lisovacích kleští / lisovacích kroužků jiných výrobců. Otočné uchycení lisovacích kleští s automatickým zajištěním. Elektrohydraulický pohon s výkonným akumulátorovým motorem 14,4 V, 380 W, robustní planetovou převodovkou, mimoosovým pístovým čerpadlem a kompaktním vysocevýkonným hydraulických systémem, s bezpečnostním spínačem. Síťový zdroj Li-lon 230 V pro síťový provz místo akumulátoru Li-lon 14,4 V. V pevném kufru z ocelového plechu.Balení obsahuje:
- plechový kufr
- Lisovací stroj
- Síťový adaptér 230VDalší příslušenství pro akumulátorový provoz, které je možno dokoupit:
Nejširší sortiment lisovacích kleští v naší nabídce. Pomůžeme vám s výběrem nejvhodnější lisovacích kleští pro efektivní práci.
Získejte nabídku šitou na míru.

Technické údaje