Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Typ nářadí

REMS Tiger ANC pneumatic Set

REMS Tiger ANC pneumatic Set
REMS Tiger ANC pneumatic Set

REMS 560022 Tiger ANC pneumatic Set

Objednací kód: sme-560022
Elektrická šavlová pila; šestihranný klíč; vodící držák 2 "; 2 ks Speciálních pilových listů 2" / 140-3,2; Kufr z ocelového plechu.
Cena bez DPH:55361 Kč
Cena s DPH 21%:66987 Kč
Dostupnost: 3 dny

Při objednávce nad 3 000,- Kč bez DPH je doprava zdarma.

Výrobce: REMS

Na řezání v nebezpečném prostředí. Řeže lehko, bleskově rychle, pravoúhle. Jedinečný vodící držák na dosažení o 400 % větší řezné síly. Stabilní, obdélníková vodící tyč. Oscilační pohon s ANC. Agresivní orbitální pohyb na rychlý posuv pily a vysokou životnost pilových listů. Univerzální upínka pilového listu. Vysoce výkonné elektrické nářadí, pohodlné do ruky, se sílu přenášejícím vodícím držákem pro snadné, rychlé a pravoúhlé řezání kdekoliv na místě, bez svěráku. Také pro univerzální řezání volně z ruky. Váží jen 3,0 kg. Ideální na montáž, demontáž, opravy.

Sílu přenášející vodící držák
Pro montáž a demontáž. Jedinečný vodící držák s 5-násobným účinkem přenosu síly na páce dovoluje snadné, rychlé, kolmé řezání všude na místě, bez svěráku. Ideální ovládání, jednoduše a rychle použitlený, jen jedna rukojeť na upínání a řezání. Žádný volně se houpající řetěz a zdlouhavá manipulace jako u řetězového svěráku. O 400 % větší řezná síla pro námahu šetřící super rychlé řezání při montáži a demontáži, např. 2" ocelovou trubku jen za 8 s. Pro optimální posuv pily s vodícím držákem je výhodná přímá rukojeť stroje.

Kolmé řezání
Kolmý řez díky vodícímu držáku a REMS speciálnímu pilovému listu. Předpoklad pro odborné opracování trubek při jejich instalaci.

REMS speciální pilový list
Bezpodmínečně nutný pro kolmé řezání a rychlou demontáž ocelových trubek se sílu přenášejícím vodícím držákem. Extra silný, pevný v ohybu. Oboustranné uchycení s extra širokou upínací plochou pro přesné uchycení a vysokou stabilitu. Obyčejné pilové listy s jednostranným uchycením nejsou určeny pro vysoký posuvový tlak při řezání s vodícím držákem, praskají v místě uchycení. Hrubé, zvlněné ozubení pro rychlý řez. Vysoká životnost.

REMS univerzální pilový list
Jen 1 univerzální pilový list pro všechny řezné práce namísto spousty různých pilových listů. Velmi pružný, taktéž pro řezání u stěny. S oboustranným úchytem se zvlášt’ širokou upínací plochou pro přesné uchycení a vysokou stabilitu. Proměnlivá rozteč zubů (kombo-ozubení) pro rychlý a klidný řez. Vysoká životnost.

Konstrukce
Robustní, vhodná pro použití na stavbách. Super malá, pohodlný tvar. Superlehká, jen 3,0 kg. Ergonomicky uzpůsobený přední držák s ochranným pláštěm bezpečně zabraňujícím sklouznutí, pro měkké uchopení (Softgrip), na řezný posuv plný síly. Ergonomická, praktická pistolová rukojeť. Pohyblivá opěrná podpora pro jisté vedení pily. Speciální silikonové těsnění s vysokými kluznými schopnostmi chrání převody před vodou a prachem. Unverzální motor se silným tahem a velkou rezervou výkonu, 1050 W, případně 1400 W (REMS Tiger ANC SR). Bezpečnostní tlačítkový spínač. Pohonná jednotka volitelná s pevně nastaveným, ideálním počtem zdvihů, elektronicky řízeným počtem zdvihů (Vario Elektronika) nebo elektronickou regulací počtu zdvihů (Speed-Regulation). Ochrana proti přetížení (REMS Tiger ANC) chrání motor, převody a pilový list. Pro regulaci použitá tacho-elektronická regulace otáček (REMS Tiger ANC SR) udržuje předvolený počet zdvihů i pod zatížením konstantní a zahrnuje tachogenerátor, regulační elektroniku, omezovač rozběhového proudu pro pozvolný rozběh, sledování teploty budicího vinutí motoru díky PTC-odporu (Positive Temperature Coefficient) s ochranou zablokování převodů a motoru.

Stabilní, obdélníková vodící tyč
Z masivní speciální oceli, ve směru zatížení precizně uložená v jehlových ložiskách, během celého řezného pohybu všestranně vedená, pro nepokřiveným, rovný řez také při tvrdém nasazení s mnohonásobně zvýšeným řezným tlakem, např. připoužití sílu převádějícího vodícího držáku. Pro extrémně dlouhou životnost.

Oscilační pohon s ANC
Super stabilní, před vodou a prachem chráněný, bez údržby pracující oscilační pohon k současnému vytvoření řezného a orbitálního pohybu vodící tyče a pilového listu. V jehlových ložiskách všestranně uložený klikový pohon (ANC) snižuje třením, zahřívání a opotřebení. Pro dlouhou životnost i při vysokém zátížení při extrémním řezání.

Agresivní orbitální pohyb
Agresivní orbitální pohyb díky vertikálnímu elipsoidnímu pohybu pilového listu pro silný, rychlý posuv pily, skvělý odhoz třísek a vysokou životnost pilových listů. V jehlových ložiskách uložený, pevně nastavený orbitální pohyb, zaručuje dlouhodobé řezání plné sily i při extrémním zatížení, např. při řezání ocelových trubek. Přepínatelné mechanismy s odpovídající rozmanitostí dílů a redukovanou stabilitou systému jsou nevyhovující a nestačí velkému posuvovému tlaku a vysoko zatěžujícímu průběhu pohybu při silném řezání ocelové trubky, obzvlášť pokud bude použit sílu převádějící vodící držák.

Univerzální upínka pilového listu
Pro upnutí všech pilových listů – s jednostrannými nebo oboustrannými úchyty – bez výměny případně přestavění přítlačné upínky pilového listu.
Technické údaje