REMS Tiger ANC pneumatic Set Pneumatické pily Elektrická šavlová pila; šestihranný klíč; vodící držák 2 "; 2 ks Speciálních pilových listů 2" / 140-3,2; Kufr z ocelového plechu.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Typ nářadí

REMS Tiger ANC pneumatic Set

REMS Tiger ANC pneumatic Set
REMS Tiger ANC pneumatic Set

REMS 560022 Tiger ANC pneumatic Set

Objednací kód: sme-560022
Elektrická šavlová pila; šestihranný klíč; vodící držák 2 "; 2 ks Speciálních pilových listů 2" / 140-3,2; Kufr z ocelového plechu.
Cena bez DPH:51253 Kč
Cena s DPH 21%:62016 Kč
Dostupnost: 3 dny

Při objednávce nad 3 000,- Kč bez DPH je doprava zdarma.

Výrobce: REMS

Na řezání v nebezpečném prostředí. Řeže lehko, bleskově rychle, pravoúhle. Jedinečný vodící držák na dosažení o 400 % větší řezné síly. Stabilní, obdélníková vodící tyč. Oscilační pohon s ANC. Agresivní orbitální pohyb na rychlý posuv pily a vysokou životnost pilových listů. Univerzální upínka pilového listu. Vysoce výkonné elektrické nářadí, pohodlné do ruky, se sílu přenášejícím vodícím držákem pro snadné, rychlé a pravoúhlé řezání kdekoliv na místě, bez svěráku. Také pro univerzální řezání volně z ruky. Váží jen 3,0 kg. Ideální na montáž, demontáž, opravy.

Sílu přenášející vodící držák
Pro montáž a demontáž. Jedinečný vodící držák s 5-násobným účinkem přenosu síly na páce dovoluje snadné, rychlé, kolmé řezání všude na místě, bez svěráku. Ideální ovládání, jednoduše a rychle použitlený, jen jedna rukojeť na upínání a řezání. Žádný volně se houpající řetěz a zdlouhavá manipulace jako u řetězového svěráku. O 400 % větší řezná síla pro námahu šetřící super rychlé řezání při montáži a demontáži, např. 2" ocelovou trubku jen za 8 s. Pro optimální posuv pily s vodícím držákem je výhodná přímá rukojeť stroje.

Kolmé řezání
Kolmý řez díky vodícímu držáku a REMS speciálnímu pilovému listu. Předpoklad pro odborné opracování trubek při jejich instalaci.

REMS speciální pilový list
Bezpodmínečně nutný pro kolmé řezání a rychlou demontáž ocelových trubek se sílu přenášejícím vodícím držákem. Extra silný, pevný v ohybu. Oboustranné uchycení s extra širokou upínací plochou pro přesné uchycení a vysokou stabilitu. Obyčejné pilové listy s jednostranným uchycením nejsou určeny pro vysoký posuvový tlak při řezání s vodícím držákem, praskají v místě uchycení. Hrubé, zvlněné ozubení pro rychlý řez. Vysoká životnost.

REMS univerzální pilový list
Jen 1 univerzální pilový list pro všechny řezné práce namísto spousty různých pilových listů. Velmi pružný, taktéž pro řezání u stěny. S oboustranným úchytem se zvlášt’ širokou upínací plochou pro přesné uchycení a vysokou stabilitu. Proměnlivá rozteč zubů (kombo-ozubení) pro rychlý a klidný řez. Vysoká životnost.

Konstrukce
Robustní, vhodná pro použití na stavbách. Super malá, pohodlný tvar. Superlehká, jen 3,0 kg. Ergonomicky uzpůsobený přední držák s ochranným pláštěm bezpečně zabraňujícím sklouznutí, pro měkké uchopení (Softgrip), na řezný posuv plný síly. Ergonomická, praktická pistolová rukojeť. Pohyblivá opěrná podpora pro jisté vedení pily. Speciální silikonové těsnění s vysokými kluznými schopnostmi chrání převody před vodou a prachem. Unverzální motor se silným tahem a velkou rezervou výkonu, 1050 W, případně 1400 W (REMS Tiger ANC SR). Bezpečnostní tlačítkový spínač. Pohonná jednotka volitelná s pevně nastaveným, ideálním počtem zdvihů, elektronicky řízeným počtem zdvihů (Vario Elektronika) nebo elektronickou regulací počtu zdvihů (Speed-Regulation). Ochrana proti přetížení (REMS Tiger ANC) chrání motor, převody a pilový list. Pro regulaci použitá tacho-elektronická regulace otáček (REMS Tiger ANC SR) udržuje předvolený počet zdvihů i pod zatížením konstantní a zahrnuje tachogenerátor, regulační elektroniku, omezovač rozběhového proudu pro pozvolný rozběh, sledování teploty budicího vinutí motoru díky PTC-odporu (Positive Temperature Coefficient) s ochranou zablokování převodů a motoru.

Stabilní, obdélníková vodící tyč
Z masivní speciální oceli, ve směru zatížení precizně uložená v jehlových ložiskách, během celého řezného pohybu všestranně vedená, pro nepokřiveným, rovný řez také při tvrdém nasazení s mnohonásobně zvýšeným řezným tlakem, např. připoužití sílu převádějícího vodícího držáku. Pro extrémně dlouhou životnost.

Oscilační pohon s ANC
Super stabilní, před vodou a prachem chráněný, bez údržby pracující oscilační pohon k současnému vytvoření řezného a orbitálního pohybu vodící tyče a pilového listu. V jehlových ložiskách všestranně uložený klikový pohon (ANC) snižuje třením, zahřívání a opotřebení. Pro dlouhou životnost i při vysokém zátížení při extrémním řezání.

Agresivní orbitální pohyb
Agresivní orbitální pohyb díky vertikálnímu elipsoidnímu pohybu pilového listu pro silný, rychlý posuv pily, skvělý odhoz třísek a vysokou životnost pilových listů. V jehlových ložiskách uložený, pevně nastavený orbitální pohyb, zaručuje dlouhodobé řezání plné sily i při extrémním zatížení, např. při řezání ocelových trubek. Přepínatelné mechanismy s odpovídající rozmanitostí dílů a redukovanou stabilitou systému jsou nevyhovující a nestačí velkému posuvovému tlaku a vysoko zatěžujícímu průběhu pohybu při silném řezání ocelové trubky, obzvlášť pokud bude použit sílu převádějící vodící držák.

Univerzální upínka pilového listu
Pro upnutí všech pilových listů – s jednostrannými nebo oboustrannými úchyty – bez výměny případně přestavění přítlačné upínky pilového listu.
Technické údaje