Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Typ nářadí

REMS MSG 63 FM Set 20-32 polyfúzní svářečka

REMS MSG 63 FM Set 20-32 polyfúzní svářečka
REMS MSG 63 FM Set 20-32 polyfúzní svářečka

REMS MSG 63 FM Set 20-32 polyfúzní svářečka

Objednací kód: sme-256231
obsahuje: Polyfuzní svářečka; nástavce s teflonovým povlakem Ø 20, 25, 32 mm; upevňovací šrouby; odkládací stojan; držák pro upevnění v horizontální a vertikální poloze; šestihranný klíč; kufr z ocelového plechu
Cena bez DPH:10956 Kč
Cena s DPH 21%:13257 Kč
Dostupnost: 3 dny

Při objednávce nad 3 000,- Kč bez DPH je doprava zdarma.

Výrobce: REMS

Vysoce výkonné elektrické přístroje pro racionální svařování tvarovek. Použitelné kdekoliv, volně z ruky nebo na pracovním stole.
Plastové trubky a tvarovky z PB, PE, PP, PVDF: Ø 16-63mm
Konstrukce Praktická, lehká. Volně z ruky nebo na pracovním stole. Sériově s odkládacím stojanem a držákem na pracovní stůl pro upevnění přístroje v horizontální nebo vertikální poloze (držák na pracovní stůl není pro MSG 25). Topný článek podle DVS Deskový, planparalelní topný článek podle DVS. Elektrický topný článek uložený v legované slitině hliníku, odolné proti korozi, pro nepřímé předávání tepla.Topná hrdla a objímky podle DVS, snadno vyměnitelné. Kvalitní, trvalé povlakování teflonem zabraňuje zachytávání zbytků plastu a umožňuje bezproblémové čištění. Optimální rozdělení teplot a teplotní konstanta na celé užitkové ploše. Upevňovací šrouby z nerezové oceli. Teplota a regulace teploty Volitelně - Nastavitelná teplota 180-290 ° C, přednastaveno pro PP-trubky na 260 ° C, s elektronickou regulací teploty s velmi úzkou tolerancí (EE) nebo - Napevno nastavenou teplotou pro PP-trubky na 260 ° C, s mechanickou regulací teploty s tolerancí + / - 10 ° C (FM). Elektronická a mechanická regulace teploty reguluje nastavenou teplotu automaticky v rámci hranic předepsaných DVS. Kontrolka pro teplotu a síťová kontrolka.

Technické údaje