Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Typ nářadí

RIDGID RB 3W jádrová vrtačka se stojanem

vrtacka.png
vrtacka.png
vrtacka.png_product
vrtacka.png_product

RIDGID RB 3W jádrová vrtačka se stojanem

Objednací kód: dig-34501
RIDGID RB 3W jádrová vrtačka se stojanem, určena pro náročné vrtání do zdiva a betonu o maximálním průměru vrtání 162 mm.
Cena bez DPH:47674 Kč
Cena s DPH 21%:57686 Kč
Dostupnost: 4 dny

Při objednávce nad 3 000,- Kč bez DPH je doprava zdarma.

Výrobce: RIDGID

RIDGID RB 3W jádrová vrtačka se stojanem, určena pro náročné vrtání do zdiva a betonu o maximálním průměru vrtání 162 mm.

Vrtací systém RIDGID. Průměr vrtání: 10 - 162 mm. Kombinovaná základní deska pro upevnění pod tlakem nebo kotvením, čtyři seřizovací šrouby pro kolmé vrtání, dvě opěrné ramena. Zabudovaná vodováha. Hliníkový sloupek odolný proti zkrutu s pohybovým mechanismem, vrtání pod úhlem až 45°. Rozpěrný šroub pro zapření proti stropu. Převodovka motoru se zabudovaným olejovým čerpadlem pro trvalé mazání. Vnější přívod vody pro vrtání za mokra. Ukazatel středu vrtané díry pro přesné vrtání. Možné příslušenství: Podtlaková vzduchová hadice (obj. č. 51447). Vývěva pro upevnění základové desky pod tlakem (obj.č. 27471). Zásobník vody (obj.č.61726). Pohonná jednotka vhodná pro vrtání za sucha i za mokra, vrtání ruční i na stojanu, ruční vrtání za sucha do cihelného zdiva do průměru 162mm, ruční vrtání za mokra do betonu až do průměru 82 mm, vrtání za mokra se stojanem až do průměru 162 mm. Regulace průtoku vody je umístěná na rukojeti, řízení průtoku v průběhu vrtání. Rychloupínání vrtačky na stojan bez nářadí, indikátor přetížení (LED) převodovka se zabudovaným olejovým čerpadlem pro trvalé mazání, krouticí moment pro vrtání se nastavuje sám podle použitého převodu dodává se v kovovém transportním kufříku. Připojení k zásobníku či rozvodu vody rychlospojkou, přívod vody je fyzicky oddělen od odsávání prachu a zbytku pohonu. Technická specifikace: třírychlostní motor (450/1250/2700ot./min.) 1900 W, upínací vřeteno 1/2" BSP(vnější), adaptér 1/2" BSP (vnitřní) na 1/2" BSP (vnitřní) je součástí dodávky. Kombinovaný adaptér 1/2" BSP (vnitřní) na 1/2" BSP (vnitřní) a 1 1/4" UNC (vnější) je součástí dodávky. Doporučuje se použit odsávání prachu, při vrtání za sucha. Mechanická ochranná spojka proti přetížení, řídící elektronika zaručuje měkký start, mechanickou a tepelnou ochranu. Dlouhý přívodní kabel s proudovým chráničem. Lehce výměnné uhlíky. Hmotnost pohonu: 6,1 kg. Stojan: kombinovaná základní deska pro upevnění podtlakem nebo kotvením, rychloupínací upevnění motoru, rozpěrný šroub na sloupku, dvě zabudované vodováhy a 4 seřizovací šrouby pro kolmé vrtání. Indikátor středu vrtané díry, indikátor hloubky vrtání pro přesné vrtání. Nosná rukojeť, podpěrná ramena. Technická specifikace stojanu: maximální průměr vrtání 162mm, rozsah pohybu na stojanu 540mm, přestavitelný úhel vrtání až 45°, dodává se s pryžovým těsněním pro základní desku, rozměry stojanu (d x š x v) 480mm x 280mm x 995mm. Hmotnost stojanu 13,8kg

Jednotek v balení:1

Technické údaje

Typ vrtačky
jádrové