Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Typ nářadí

DYTRON - Polyfuzní svářečka Komplet P-4a 1200 W TW blue (50-110) 36630

DYTRON - Polyfuzní svářečka Komplet P-4a 1200 W TW blue (50-110)
DYTRON - Polyfuzní svářečka Komplet P-4a 1200 W TW blue (50-110)

Dytron 36630 - Polyfuzní svářečka Komplet P-4a 1200 W TW blue (50-110)

Objednací kód: nor-36630
Cena bez DPH:14716 Kč
Cena s DPH 21%:17806 Kč
Dostupnost: 5 dnů

Při objednávce nad 3 000,- Kč bez DPH je doprava zdarma.

Výrobce: DYTRON

Ruční polyfúzní svářečka na plasty Dytron POLYS P-4a určená pro profesionály, vybavená přesnou elektronickou regulaci a originálním akustickým oznámení sváruTraceWeld s nastaveným časem sváru jednotlivých dimenzí. Jejich největší předností je schopnost trvalého provozu i v nejnáročnějších podmínkách. Na plochou svářečku s příkonem 1200 W je možné upnout 1 plochý polyfúzní nástavec do max. 125 mm, anebo plochý nástavec na sváření na tupo (zrcátko) do průměru 170 mm (anebo 130 mm v závislosti od provedení).

 

Systém TraceWeld pre POLYS P-4 TW

 

Nejmodernejší systém kontroly času pri polyfúzním sváření je k dispozici u všech dodávaných svářeček POLYS P-4. Jednotlivé systémy se líší jen komfortním ovládaním. Pro příklad použití jsme zvolili provedení P-4a, protože jde o jeden z nejoblíbenějších typů ovládání. Nastaveni teploty a dimenze je velmi jednoduché, pričemž za obyčejnými otočnými ovládači se skrývá ta nejmodernější číselná elektronika. Patentovaný systém časové signalizace TraceWeld umožňuje provádět úplně spolehlivé sváry i svářečem s menší praxí.
 
 

Svářečka P-4a TW umožňuje plynule a přesně nastavit teplotou v rozhraní 180 - 280°C. Nastavení pracovní teploty se provádí pomocí 1 modrého otočného regulačního prvku. Teplota se nastavuje pomocí nástroje, co spolehlivě brání náhodné změně zvolené hodnoty. Vnitřním 2červeným regulačním kroužkem se nastavuje dimenze svářeného potrubí. Po zvolení teploty podle typu svářeného materiálu a nastavení průměru svařovaného potrubí se svářečka zapne připojením k elektrické sítí. Správná činnost je v této chvíli signalizovaná nejen 3červenou kontrolkou zapnutí, ale nepřerušovaným světlem 4 zelené diody indikace teploty. Jakmile začne tato kontrolka blikat, je možné začít svařovat. Před nasazením dílů potrubí na příslušné nástavce je potřebné stlačit 5 tlačítko TIMER. Celý proces je potom indikovaný následujícím způsobem:
Čas nahřívání - krátký akustický signál oznamuje začátek procesu sváření.
Čas zasunutí - nepřetržitý rychle přerušovaný akustický signál vymezuje fázi zasunutí roury do tvarovky, tato nesmí být překročená.
Čas fixace - dlouý akustický signál oznamuje ukončení procesu sváření, v tom momentě je možné spoj fixovaný při sváření uvolnit.

Způsoby ovládání

  

U svářeček modré profesionální třídy si zákazník může vybrat ze čtyř typů regulace. Všechny dodávané modely můžou být vybavené naší špičkovou elektronickou akustickou a optickou siganalizací TraceWeld. Tento námi speciálně vyvinutý systém automaticky určuje dílčí technologické časy podle dimenzí a materiálu svařených trubek.
 

  

Svářečka P-4a umožňuje plynule nastavit teplotou v rozsahu 180 - 280°C. Nastavení pracovní teploty se provádí pomocí otočného regulačního knoflíku. Svářečka P-4a s akustickou signalizací umožňuje navíc akustický signalizovat technologický proces sváření. Nastavení pracovní teploty se provádí pomocí vnitřního otočného regulačního knoflíku. Nastavení akustické signalizace se provádí pomocí vnitřního otočného regulačního knoflíku s před nastavenými aretačními polohami podle jednotlivých dimenzí.

 

Svářečka P-4b umožňuje krokově nastavit teplotu pomocí palcového přepínače s krokem nastavení 5°C. Tato svářečka umožňuje nastavit teplotu už od 100°C. Tím je umožněné svářet i materiály s nízkou teplotou natavení.
 

 

 

Technické údaje