Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Typ nářadí

Kontakt

+420 603 722 455 (ne SMS)

Otevírací doba

Pondělí: 7:00 - 16:00
Úterý: 7:00 - 16:00
Středa: 7:00 - 16:00
Čtvrtek: 7:00 - 16:00
Pátek: 7:00 - 14:30
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

Prodejna Opava

U Stodol 1
747 07 Opava – Jaktař
Více informací ZDE.

Právě přítomno: 395 hostů a

DYTRON - Polyfuzní svářečka POLYS P-4a 1200 W sólo 01117

DYTRON - Polyfuzní svářečka POLYS P-4a 1200 W sólo
DYTRON - Polyfuzní svářečka POLYS P-4a 1200 W sólo

DYTRON - Polyfuzní svářečka POLYS P-4a 1200 W sólo

Objednací kód: nor-01117
Cena bez DPH:5590 Kč
Cena s DPH 21%:6764 Kč
Dostupnost: 2 dny

Při objednávce nad 3 000,- Kč bez DPH je doprava zdarma.

Výrobce: DYTRON

 

Ruční polyfúzní svářečka na plasty Dytron POLYS P-4a určená pro profesionály, vybavená přesnou elektronickou regulací. Jejich největší předností je schopnost trvalého provozu i v nejnáročnejších podmínkách. Na plochou svářečku s příkonem 1200 W je možné upnout 1 plochý polyfúzní nástavec do max. 125 mm, anebo plochý nástavec na sváření na tupo (zrcátko) do průměru 170 mm (anebo 130 mm v závislosti od provedení). 

 

Systém TraceWeld pre POLYS P-4

 

Nejmodernější systém kontroly času pri polyfúzním sváření je k dispozici u všech dodávaných svářeček POLYS P-4. Jednotlivé systémy se liší jen komfortním ovládaním. Pro příklad použití jsme zvolili provedení P-4a, protože jde o jeden z nejoblíbenějších typů ovládání. Nastavení teploty a dimenze je velmi jednoduché, pričemž za obyčejnými otočnými ovládači se skrývá ta nejmodernější číselná elektronika. Patentovaný systém časové signalizace TraceWeld umožňuje provádět úplně spolehlivé sváry i svářečem s menší praxí.
 
 

Svářečka P-4a umožňuje plynule a přesně nastavit teplotu v rozhraní 180 - 280°C. Nastavení pracovní teploty sw provádí pomocí 1 modrého otočného regulačního prvku. Teplota se nastavuje pomocí nástroje, co spolehlivě brání náhodné změně zvolené hodnoty. Vnitřním 2červeným regulačním kroužkem se nastavuje dimenze svařovaného potrubí. Po zvolení teploty podle typu svařovaného materiálu a nastavení průměru svařovaného potrubí se svářečka zapne připojením k elektrické sítí. Správná činnost je v této chvíli signalizovaná nejen 3červenou kontrolkou zapnutí, ale nepřerušovaným světlem 4 zelené diody indikace teploty. Jakmile začne tato kontrolka blikat, je možné začít svářet. Před nasazením dílů potrubí na příslušné nástavce je potřebné stlačit 5 tlačítko TIMER. Celý proces je potom indikovaný nasledujícím způsobem:
 
Čas nahřívání - krátký akustický signál oznamuje začátek procesu sváření.
Čas zasunutí - nepřetržitý rychle přerušovaný akustický signál vymezuje fázi zasunutí roury do tvarovky, tato nesmí být překročená.
Čas fixace - dlouhý akustický signál oznamuje ukončení procesu sváření, v tom momentě je možné spoj fixovaný při sváření uvolnit.

Způsoby ovládání

 

 

U svářeček modré profesionální třídy si zákazník může vybrat ze čtyř typů regulace. Všechny dodávané modely můžou být vybavené naší špičkovou elektronickou akustickou a optickou signalizací TraceWeld. Tento námi speciálně vyvinutý systém automaticky určuje dílčí technologické časy podle dimenze a materiálu svařovaných trubek.
 

  

Svářečka P-4a umožňuje plynule nastavit teplotu v rozsahu 180 - 280°C. Nastavení pracovní teploty se provádí pomocí otočného regulačního knoflíku. Svářečka P-4a s akustickou signalizací umožňuje navíc akusticky signalizovat technologický proces sváření. Nastavení pracovní teploty se provádí pomocí vnitřního otočného regulačního knofllíku. Nastavení akustické signalizace se provádí pomocí vnitřního otočného regulačního knoflíku s před nastavenými aretačními polohami podle jednotlivých dimenzí.

 

Svářečka P-4b umožňuje krokově nastavit teplotu pomocí palcového přepínače s krokem nastavení 5°C. Tato svářečka umožňuje nastavit teplotu už od 100°C. Tím je umožněné svářet i materiály s nízkou teplotou natavení.
 

 

Technické údaje