Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Typ nářadí

DYTRON - POLYS P-1b 500 W sólo 01115

DYTRON - POLYS P-1b 500 W sólo
DYTRON - POLYS P-1b 500 W sólo

Dytron 01115 - POLYS P-1b 500 W sólo

Objednací kód: nor-01115
Cena bez DPH:3524 Kč
Cena s DPH 21%:4264 Kč
Vyprodáno

Při objednávce nad 3 000,- Kč bez DPH je doprava zdarma.

Výrobce: DYTRON

Polyfúzní svářečka do ø 40 mm vybavená termostatickou regulací určená spíše pro občasné použití, anebo pro kutily. Výhřevné těleso v trnovém provedení pro čelisťové nástavce do max. 40 mm. Speciálne založený tvar umožní pracovat ve stísněných prostorách (práce tzv. "Za rohem").

Svářečky POLYS P-1 jsou nástroje vhodné pro sváření plastových potrubí dimenzí od 16 do 63 milimetrů v závislosti na provedení. Jde o nástroj jednoduché konstrukce určený hlavně pro nárazové použití v údržbě, pro kutily anebo jako doplněk ke svářečce POLYS P-4. Tomu je podřízená konstrukce, která je optimalizovaná hlavně na spolehlivost při příznivé ceně.

POLYS P-1 je nabízená ve třech modifikacích, které se líší tvarem, určením a příkonem. Důležitou součástí provedení s vyhřívacím trnem jsou čelisťové nástavce, které konstručkní řešení je patentovaně chráněné. Hlavní výhody těchto nástavců jsou optimální rozmery a zvýšená tepelná účinnost. Elegantním způsobem je vyřešený systém výměny nástavců. Tu je možné provést i v zahřátém stavu s minimálním rizikem poškození trnu. Pracovní plochy nástavců jsou obalené antiadhézním materiálem, co velmi zvyšuje jejich úžitkovou hodnotu.

V zelené hobby řadě dodávame tři typy svářeček na plastové trubky, co úplně pokrývá potřeby údržbáře anebo domácího řemeselníka. Svářečky na plastové trubky jsou robustní konstrukce a mají stálou teplotu po celé délce. Jejich provedení je stejné jako u profesionální modré řady. Rukojeť je možné objednat i v černé barvě.

 

650W

Tato svářečka na plastové potrubí je vybavená vyhřívacím trnem s průměrem 32 mm. Svářečky mají příkon 650W a jsou vhodné na sváření potrubí s průměrem 16 - 63 mm. Minimalizovaný rozměr svářeček na plastové trubky ulehčuje sváření v omezeném prostoru. Pro tento typ svářeček jsou určené čelisťové nástavce.

 

850W

Pre zváranie plastového potrubia s priemrom16 - 75 mm je určená skupina ručných zváračiek s nožovým vykurovacím telesom s príkonom 850W. Zváračky sa používajú s párovými nástavccami s veľkou tepelnou účinnosťou, ktoré sme dosiahli zväčšením kontaktnej plochy.
 

500W

Ruční svářečka s uhlovým vyhřívacím tělesem s příkonem 500W je určená hlavně pro údržbáře a opraváře. Její úhlový vyhřívací trn ulehčuje práci ve velmi omezeném prostoru při opravách. Tato svářečka se používá se stejnými čelisťovými nástavcemi jako trnová svářečka.
 

Technické údaje