Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Typ nářadí

DYTRON - STH 160 TraceWeld 04997

DYTRON - STH 160 TraceWeld
DYTRON - STH 160 TraceWeld

Dytron 04997 - STH 160 TraceWeld

Objednací kód: nor-04997
Cena bez DPH:309400 Kč
Cena s DPH 21%:374374 Kč
Vyprodáno

Při objednávce nad 3 000,- Kč bez DPH je doprava zdarma.

Výrobce: DYTRON

 

Poloautomatická svářečka na tupo s digitálním manometrem.

Pro zjednodušení práce při sváření jsme vyvinuli originální systém TraceWeld ® - "cestu svářecím procesem". Minimalizuje chyby obsluhy a urychluje práci se zařízením, protože svářeč nemusí počítat, nic si pamatovat a ani nemusí mít žádnou časomíru, např. stopky, hodinky atd.! Před vykonáním sváru svářeč jen zadá čas sváření, prestavenie, náběh teploty a chladnutí (opíše z tabulek). Zařízení vždy po uplynutí příslušného času vyzve obsluhu zvukovým znamením k dalšímu úkonu. U předprogramované verze TraceWeld ® Plus se zadává jen materiál, dimenze rourky a tloušťka její stěny.

 
 

Verze TraceWeld je prakticky jednoduchá řídící jednotka. Je vybavená číselným displejem LCD, který standardně ukazuje tlak v hydraulické soustavě, ale slouží i jako zobrazovač při nastavovaní hodnot, které může obsluha zadat dopředu. Pod displejem je graficky, pomocí LED diod, zobrazovaná fáze svářecího procesu, svářeč tak nepotřebuje žádné další pomůcky anebo příručky a přitom má stále kontrolu nad průběhem technologického procesu.

Ke specialitám patří možnost nulování pasivního odporu, díky kterému není nutné tuto hodnotu stále přepočitávat. Díky programovatelnosti je možné zařízení s výhodou používat tam, kde se dělá serie svárů na jisté dimenzi a materiálu.

 


Zdroj tlaku typu TraceWeld + koncepčně vychází z osvědčeného mikroprocesorem řízeného zdroje tlaku . Verze plus je standardně vybavená zapisovačem dat, který umožňuje údaje získané po dobu práce prenést do bežného počítače a tam dále zpracovávat pomocí standardně dodávaného programu WeldManager. Získané data je možné také okamžitě vytisknout na speciální tiskárně, která je součástí standardní dodávky.

1 - horní displej - zobrazuje teplotu svářecího zrcátka a čas technologického procesu sváření
2 - LED diody - indikují technologický proces sváření
3 - dolní displej - zobrazuje tlak v hydraulické soustavě
4 - tlačítka "t1" až "t4" - slouží k nastavování a kontrole času procesu sváření
5 - tlačítka "+" a "-" - slouží k nastavení sledovaných veličín (tlak, teplota, čas)
6 - tlačítko "TEMP" - slouží k astavení a zobrazení teploty
7 - tlačítko "ZERO" - slouží k nastavení pasívního odporu
8 - tlačítko "START" - spouští signalizaci procesu sváření

Technické údaje